Līdzsvars un kustību koordinācija

Pavājināts līdzsvars un koordinācija neļauj ķermenim saglabāt dažādas pozas un reaģēt uz ārējiem traucējumiem. Šīs aktivitātes var palīdzēt uzlabot fizisko sniegumu un dzīves kvalitāti. Līdzsvars ir viens no staigāšanas priekšnoteikumiem.

Aktīvas kustības vertikālā stāvoklī uzlabo līdzsvaru, taču tās ir būtiskas arī kaulu blīvuma uzturēšanai, kā arī vielmaiņas un asinsrites uzlabošanai.

Bieži vien problēmas rehabilitācijas uzsākšanā rodas no asinsspiediena pazemināšanās stāvus stāvoklī. Dinamiskais vertikalizācijas stends THERA-trainer Balo palīdz uzsākt agrīnu vertikalizāciju, lai saglabātu konstantu asinsspiedienu.

Tāpat kā citiem vingrinājumiem, arī līdzsvara trenēšanai ir svarīgi nodrošināt atbilstošu grūtības pakāpi un vingrinājumu atkārtošanu. Labākos treniņu rezultātus ir iespējams sasniegt drošā un motivējošā vidē. Interaktīvais THERA-trainer Balo un Coro aprīkojums padara vingrinājumu pielāgošanu katram pacientam vieglāku.

Turklāt dažādi balansēšanas dēļi un spilventiņi, kā arī cits papildus aprīkojums padarīs vingrinājumus individuālākus un interesantākus.

 

THERA-Trainer
recoveriX
Indego
Neofect
Fysioline Production
h/p/cosmos
Matrix
Robert

Uzziniet vairāk

Martins Etkins

Medicīnas un Rehabilitacijas projektu vadītājs
+371 29606057

Viesturs Lejins

Uzņēmuma vadītājs
+371 29525700

    Sazinieties ar mums