Aktivitāte

Ļoti svarīga rehabilitācijas daļa ir aktivitātes un tas, cik liela rehabilitācijas daļa tiek iekļauta ikdienas aktivitātēs. Pareiza darba vide var palielināt aktivitāšu daudzumu, kas ievērojami uzlabos rehabilitācijas rezultātus.

Gaitas treniņi ar velocitātes trenažieri ir efektīvs veids, kā saglabāt un palielināt muskuļu spēku, kustīgumu un metabolismu situācijās, kad citas kustības ir apgrūtinātas.  THERA- trainer produktu klāstā ir plašs piedāvājums ar augstas kvalitātes iekārtām aktīviem, pasīviem un asistētiem treniņiem mājās vai rehabilitācijas iestādē.

Papildus reālajam rehabilitācijas aprīkojumam vibrācijas terapija ir atzīta par noderīgu neiroloģiskajā rehabilitācijā. Power Plate vibrācijas platforma ir pieejama gan rehabilitācijas iestāžu, gan mājas versijās.

Tiek uzskatīts, ka spēka treniņi ir labvēlīgi neiroloģisko pacientu atveseļošanai. Paaugstināta muskuļu aktivācija un spēka pieaugums uzlabo aktivitāšu iespējas un veicina iespēju pacientiem staigāt un veikt citas ikdienas aktivitātes. Treniņš ar pareizo vingrošanas aprīkojumu ir drošs un patīkams.

THERA-Trainer
recoveriX
Indego
Neofect
Fysioline Production
h/p/cosmos
Matrix
Robert

Uzziniet vairāk

Martins Etkins

Medicīnas un Rehabilitacijas projektu vadītājs
+371 29606057

Viesturs Lejins

Uzņēmuma vadītājs
+371 29525700

    Sazinieties ar mums