Sirds diagnostika

Kardioloģija

Mūsdienu kardioloģijas nodaļa spēj darboties pilnīgi elektroniskā vidē. Darba pasūtījumi, ieraksti, paziņojumi, atskaites utt – visi ir pieejami elektroniski. E-komercijas priekšnoteikums ir labi izstrādāti visaptveroši risinājumi un nemanāmi integrētas pacientu vadības un kartotēkas, kas atvieglo personāla darbu.

Labākajā gadījumā pašu pārbaudi / ierakstīšanu un tās izteikšanu var veikt dažādās slimnīcas daļās, citā pilsētā, valstī vai pat atsevišķs pakalpojumu sniedzējs. Tīkla kopējā datu bāze ļauj paziņojumu sniegt uzreiz pēc testa / ierakstīšanas. Iepriekš izstrādāti atskaišu moduļi ļauj ātri iegūt pārskatus, kā arī izstrādātas struktūras un veidnes paziņojumiem vienā vietā.

Attālos balss atpazīšanas pakalpojumus ir iespējams pievienot, izmantojot pakalpojumu līgumu, piemēram, PAY-PER-USE līgumu, kas ietver Holter-EKG un / vai ABPM ierakstītājus, automātisku datu pārsūtīšanu un paziņojumus. Tādā veidā pat mazāki spēlētāji bez saviem kardiologiem var efektīvi un kvalitatīvi sniegt pakalpojumus saviem klientiem.

Atpūtas un vingrinājumu EKG

EKG atpūtas sistēmai efektīvi jādarbojas daudzās vidēs, un izšķiroša loma ir vienmērīgumam un ērtai lietošanai. Pamatprasības pacientiem ir vieglas bezvadu ierīces ar skārienekrānu optimizētu programmatūru. Informācija par pacientu no pacientam piešķirta svītrkoda, kā arī automātiska analīze un bezvadu ierakstīšana jāveic nekavējoties. Pilnīgi elektroniskas sistēmas izmantošana ietaupa laiku, naudu un dabas resursus. Tas ļauj arī pilnveidot procesu, kas samazina cilvēku kļūdu risku.

Labu vingrinājumu EKG var veikt ar to pašu aparatūru un programmatūru kā atpūtas EKG, ļaujot nemanāmi salīdzināt datus starp mērījumiem un nodrošināt lietotājam vienu sistēmu, kas ir saprotama un vienkārša lietošanā.

Vingrinājumu EKG protokola modificēšana un reģistrēšana atbilstoši dažādām vajadzībām atvieglo un paātrina darbu. Vienmērīga darbplūsma no EKG pirms treniņa līdz vingrinājumiem uzlabo pacienta pieredzi un ietaupa nevajadzīgu gaidīšanas laiku pārbaudes vietā. Labi veidota programmatūra ļauj salīdzināt EKG ar atpūtas līkni un dažādiem slodzes posmiem, bez papīra izmantošanas un uz viena ekrāna. Elektroniskā vidē vairāku mērījumu salīdzinājumi tiek veikti vienā momentā, nemeklējot līknes. Neapstrādātu datu glabāšanai kopējā datu bāzē ir nozīmīga loma šādās situācijās.

Holtera EKG / ilgtermiņa novērojumi

Holtera EKG novērojumus bieži izraksta pacientiem ar sirds slimībām. Uzlabotie reģistratori un vienkāršāka analīze ir palielinājusi Holtera-EKG izmeklējumu popularitāti.

Mūsdienās reģistratoru tehnoloģiskā attīstība ļauj pacientam gūt ērtāku pieredzi, izmantojot vieglākas ierīces un pat risinājumus bez elektrodiem un bez kabeļiem. Tādējādi pacientam ir ērtāk un vieglāk veikt ilgus EKG ierakstus vairāku dienu laikā.

Iepriekš pielāgoti atskaišu moduļi analīzes programmatūrai ļauj ātri un efektīvi sagatavot atskaites, kas atvieglo kardiologu ikdienas darbu.

Arī attālināti konsultāciju pakalpojumi ar moderniem IKT risinājumiem darbojas nemanāmi, neatkarīgi no atrašanās vietas, pat izmantojot PAY-PER-USE modeli, kur pakalpojuma līgumā ir iekļautas atmiņas ierīces, automātiska datu pārsūtīšana un paziņojumi. Tādā veidā vēl mazākas iestādes bez saviem kardiologiem var sniegt saviem klientiem Holtera-EKG un ABPM pakalpojumus.

Asinsspiediena mērījumi

ABPM ieraksti izcili darbojas ar tādu pašu programmatūru kā Holtera-EKG mērījumiem. Tas atvieglo pacienta ikdienu. Pacientiem draudzīgos risinājumos mērījumus var arī apvienot, lai asinsspiediena mērītājā EKG ir iespējams reģistrēt bez elektrodiem un bez kabeļiem. Tas padara vieglāku arī simptomu cēloņa atrašanu.

Medicīnas standarti ierīcēm ir ļoti stingri, pašlaik tikai daži ražotāji var izpildīt prasības. Mūsu piedāvātais aprīkojums izceļas ar precīziem un konstantiem mērījumiem, kas ir labas analīzes pamatā.

Parasti ierakstus veic vienu līdz trīs dienas. Nakts uzraudzībai ir svarīgi arī ierīču klusums un atsevišķi definēts nakts ierakstīšanas laiks.

Sirds rehabilitācija

Pēc miokarda infarkta vai citiem sirdsdarbības gadījumiem atgriešanās darbā un darba dzīvē daudziem pacientiem ir liels solis. Dažās slimnīcās jau ir norādes par rehabilitācijas kursu aktivitātēm, taču nav plašāku organizētu ārpusslimnīcu fiziskās sirds rehabilitācijas aktivitāšu, izņemot dažus izmēģinājuma projektus.

Tomēr pētījumi rāda, ka kardiovaskulārā rehabilitācija var būt efektīvs veids, kā atgriezt pacientus darbā un ļaut baudīt aktīvu dzīvesveidu. Tam jau ir labi tehniski risinājumi, kuru pamatā ir stresa EKG rezultāti, lai kontrolētos apstākļos sāktu drošu vingrošanu vai kontrolētas sirdsdarbības treniņu. Vēlāk, kad pacients ir iemācījies kontrolēt un izturēt slodzi, ir iespējams mainīt treniņu uz mierīgākiem vingrinājumiem, tomēr ar EKG uzraudzību.

Sirds rehabilitācijā drošība un drošības sajūta ir svarīgi faktori veiksmīgai rehabilitācijai. Ir svarīgi, lai aprīkojums uzraudzītu un reģistrētu visus EKG notikumus un, ja nepieciešams, automātiski brīdinātu fizioterapeitu. Saglabātos datus ir iespējams arī analizēt vēlāk.

 

Custo med
Cortex
Ergoline
h/p/cosmos
Seca

 

UZZINIET VAIRĀK

Martins Etkins

Medicīnas un Rehabilitacijas projektu vadītājs
+371 29606057

Viesturs Lejins

Uzņēmuma vadītājs
+371 29525700

    Sazinieties ar mums