Jaudas mērīšana un ergometri

Ergometri

Riteņu ergometriem, ko izmanto stresa mērīšanai un piemērotības pārbaudei, jābūt augstas precizitātes, izturīgiem un pilnībā regulējamiem testa riteņiem. Riteņus kalibrē un savieno ar EKG. Ir svarīgi, lai izmantotie ergometri būtu izstrādāti profesionāļiem, lai tie būtu ideāli piemēroti visprasīgākajiem klientiem.

Jaudas mērīšana

Mūsdienu spēka mērīšanas aprīkojuma moduļos ietilpst terapijas un mērīšanas aprīkojums rehabilitācijai, sportam un izpētei. Ierīces kalpo kā izokinētiski, izometriski un izotoniski kustības modeļi un kā CPM ierīce. Kustība un skaļums, kā arī bioatgriezeniskā saite ir brīvi regulējami.

Aprīkojums ļauj izmērīt un analizēt statisko un dinamisko spēku uz locītavām, lai noteiktu drošāko un efektīvāko treniņu pretestību rehabilitācijai un specifiskai apmācībai. Bio-atsauksmes ļauj precīzi izprast, kā tiek sasniegti jūsu mērķi apmācības un rehabilitācijas laikā. Atkarībā no kustības virziena testēšanas, apmācības laikā ir pieejami koncentriski / koncentriski, koncentriski / ekscentriski, ekscentriski / koncentriski un ekscentriski / ekscentriski muskuļu darbības modeļi. Turklāt atsevišķas darba metodes var būt koncentriskas / CPM, CPM / koncentriskas, CPM / ekscentriskas un ekscentriskas / CPM.

Mūsdienu dinamometru tehnoloģijas nodrošina atkārtotu testu ticamību un ticamus mērījumu rezultātus ar lielu jaudu.
Ierīcēm faktiski nav nepieciešama apkope, un lietotāju drošība ir visaugstākajā līmenī.

Izokinētiskā spēka mērīšanas aparāti

Izokinētiskā mērīšanas aparāta moduļos ietilpst terapeitiskie un mērīšanas aparāti rehabilitācijas, sporta un pētījumu veikšanai. Ierīces darbojas ar izokinētiskiem, izometriskiem un izotoniskiem kustības modeļiem, kā arī ar CPM ierīci. Kustība un skaļums, kā arī bioatgriezeniskā saite ir brīvi regulējami. Ierīces ļauj analizēt statisko un dinamisko spēku visās locītavās, lai noteiktu drošāko un efektīvāko treniņu pretestību rehabilitācijai un individuālajai apmācībai. Izmantojot bio-atsauksmes, jūs varat precīzi redzēt, kā tiek sasniegti jūsu mērķi apmācības un rehabilitācijas laikā. Atkarībā no kustības virziena, testēšanai un apmācībai izmantotie muskuļi ir koncentriski / koncentriski, koncentriski / ekscentriski, ekscentriski / koncentriski un ekscentriski / ekscentriski. Turklāt īpašas darba metodes var būt koncentriskas / CPM, CPM / koncentriskas, CPM / ekscentriskas un ekscentriskas / CPM. Mūsdienu dinamometra tehnoloģija nodrošina atkārtotu testu ticamību un ticamus mērījumu rezultātus ar lielu jaudu. Iekārtām gandrīz nav nepieciešama apkope, un lietotāju drošība ir visaugstākajā līmenī.

Izometriskais aprīkojums

Izometriskas spēka mērīšanas ierīces gadu desmitiem tiek izmantotas testēšanā, to galvenie plusi ir vienkārša un droša lietošana. Pārbaudes situācijas ir bezriska, jo pārbaudāmais var jebkurā laikā pārtraukt pārbaudi, un tajās nav nekontrolētas kinētiskās enerģijas. Tas pats pamatprincips tiek pielietots arī, piemēram, izometriskajās muguras rehabilitācijas sistēmās, kur pacients koncentrējas tikai uz ķermeņa noturēšanu taisni, kamēr aprīkojums maina ķermeņa slīpumu ap iegurņa asi. Pakāpeniski leņķu izmaiņas ļoti efektīvi aktivizē dziļos vēdera muskuļus. Šādas rehabilitācijas stiprā puse ir īss vingrinājuma ilgums (5-15 minūtes), drošība un ļoti noteiktas ietekmes zonas uz dziļajiem vēdera muskuļiem.

Piemēram, jaunākie izometriskā spēka testētāji var izmērīt ķermeņa vidusdaļas radītos spēkus pilnīgi brīvi noteiktos leņķos un pagriezienos. To var izmantot, lai noteiktu, piemēram, golfa spēlētāja vai šķēpa metēja vidējās ķermeņa muskulatūras nelīdzsvarotību, ar kuru var rīkoties proaktīvi, tādējādi izvairoties no traumām.

 

Custo med
Cortex
Ergoline
h/p/cosmos
Seca

 

UZZINIET VAIRĀK

Martins Etkins

Medicīnas un Rehabilitacijas projektu vadītājs
+371 29606057

Viesturs Lejins

Uzņēmuma vadītājs
+371 29525700

    Sazinieties ar mums