Elpošanas sistēma

Spiroergometrija

Spiroergometrijas sistēmas tiek izmantotas, lai pārbaudītu un izmērītu elpošanas sistēmas darbību fiziskās slodzes laikā. Visizplatītākie vingrinājumu veidi laboratorijas apstākļos ir riteņbraukšana pa ergometru vai staigāšana / skriešana uz testa stenda. Sporta pārbaudēs testus bieži veic arī reālos apstākļos, lai pēc iespējas labāk atspoguļotu situāciju sporta nodarbības laikā. Iebūvētās laboratoriju sistēmas ir paredzētas iekštelpu pārbaudei, ar to palīdzību var kontrolēt arī ergometrus un pārbaudīt skrejceliņus. Mobilo spiroergometra sistēmu var izmantot, lai veiktu, piemēram, laboratorijas sistēmu pārbaudi, kā arī skriešanai ārpus telpām, telpās, braukšanai ar velosipēdu, slēpošanai utt. PHYSIOFLOW integrācija ļauj veikt sirds izvades reģistrēšanu un analīzi vienlaikus ar spiroergometrijas testu. Abas sistēmas ir iespējams arī integrēt ar stresa EKG sistēmu funkcionālā un drošā testa paketē.

Mūsu piedāvātajiem risinājumiem ir lietotājiemm draudzīga programmatūra. Programmatūra ir pielāgojama, lai tā atbilstu lietotāja vajadzībām gan attiecībā uz testa situāciju, gan analīzi un ziņošanu, lai testa situāciju padarītu pēc iespējas nemanāmāku un drošāku.

Spirometrija

Spirometrijas mērķis ir izpētīt elpošanas orgānu funkcijas un noteikt iespējamos darbības traucējumus. Mērījumus veic ar spirāles testa ieelpu, kuras rezultātus salīdzina ar atsauces vērtībām, un tos var izmantot, lai, balstoties uz novirzēm, analizētu sākotnējos datus.

Spirometrijā galvenā loma ir ātri un ērti lietojamam aprīkojumam, kas ļauj veikt vairākus mērījumus visas dienas garumā, piemēram, arodveselības aprūpē. Ātra un ērta aprīkojuma dezinfekcija arī būtiski ietekmē dienas laikā veikto mērījumu skaitu un atvieglo darbinieku ikdienu.

Ir svarīgi, lai programmatūra izmantotu jaunākās atsauces vērtības, lai diagnozes balstītos uz jaunāko izpētīto informāciju.

 

Custo med
Cortex
Ergoline
h/p/cosmos
Seca

 

UZZINIET VAIRĀK

Martins Etkins

Medicīnas un Rehabilitacijas projektu vadītājs
+371 29606057

Viesturs Lejins

Uzņēmuma vadītājs
+371 29525700

    Sazinieties ar mums